Välkommen till Proshop!

Vi gör vårt yttersta för att svara på alla dina frågor. Det kan gälla varor, beställningar, erbjudanden eller betalning - tveka inte att skicka epost, ringa oss eller varför inte chatta med oss?

Hör även gärna av dig med synpunkter på vad du tycker är bra och dåligt med l'Oréal Proshop. Kanske har du någon idé om hur vi kan bli bättre?

Telefontid: Vardagar 09.00 - 16.00. 

Kundtjänst: +46 (0) 85 86 15 310

E-post: ppdkundtjanst.se@loreal.com (Vänligen ange alltid ditt kundnummer när du kontaktar oss via email)

 Namn Titel  Distrikt  Tel nr  Email 
Lisa Lignell Sales Manager TEAM SYD 0765-36 53 24 lisa.lignell@loreal.com
Pelle Henriksson  Salon Business Partners Småland/Blekinge/Östra Skåne 0765-36 54 74 pelle.henriksson@loreal.com
Hedda Nykänen Salon Business Partners  Norra Småland/Västergötland 0765-36 54 78 hedda.nykanen@loreal.com
Jennie Jurgensen Salon Business Partners  Göteborg/Halland 0765-36 53 76 jennie.jurgensen@loreal.com
Robin Zander Salon Business Partners  Västra Skåne 0765-36 53 58 robin.zander@loreal.com
Pål Örnborg Sales Manager STHML 0765-36 53 60 pal.ornborg@loreal.com
Sanja Milovanovic Salon Business Partners  Stockholm Norr 0765-36 53 65 sanja.milovanovic@loreal.com
Odd Wiking Salon Business Partners  City, Kungsholmen, Norrmalm, Södermalm 0765-36 53 68 odd.wiking@loreal.com
Camilla Ström Salon Business Partners  Stockholm Syd 0765-36 53 75 camilla.strom@loreal.com
Jens Fleischanderl Salon Business Partners  Östermalm, Lidingö, Nordväst, Gotland 0765-36 53 71 jens.fleischanderl@loreal.com
Andreas Nylén Sales Manager NORD 0765-36 53 72 andreas.nylen@loreal.com
Nelly Nelderup Salon Business Partners  Västmanland/Uppland/Gästrikland 0765-36 54 71 nelly.nelderup@loreal.com
Pontus Bexelius Salon Business Partners  Norrland 0765-36 54 32 pontus.bexelius@loreal.com
Josefine Stenerlöv Salon Business Partners  Värmland/Närke/Dalarna 0765-36 53 63 josefine.stenerlov@loreal.com
Heléne Hunt Salon Business Partners  Östergötland/Södermanland 0765-36 53 81 helene.hunt@loreal.com
Sarah Sackerud Salon Business Partners  Södra Norrland 0765-36 52 93 sarah.sackerud@loreal.com